logo
logo
skcsendehupl
 • stavebná firma
  "Zdravie je umenie byť v súlade so sebou samým."

separator

 ČSAP - ČESKÁ SPOLEČNOST PRO ANALYTICKOU PSYCHOLOGII Bude otvárať novým záujemcom VÝCVIK V JUNGOVSKEJ PSYCHOTERAPII ZAČÍNA V SEPTEMBRI 2022 ROZDELENÝ JE NA 8 SEMESTROV AKREDITOVANÝ JE PRE PRÁCU V ZDRAVOTNÍCTVE V ČR SEMINÁRE PREBIEHAJÚ PARALELNE V BRNĚ, PRAHE A NA SLOVENSKU V PEZINKU A V POPRADE

PREDPOKLADÁ SA ZÁUJEM O JUNGOVSKÚ PSYCHOLÓGIU PODMIENKOU JE ukončené vysokoškolské vzdelanie humanitného smeru (aj pred dokončením), základná orientácia v oblasti psychoterapie a min. vek 25 rokov. PRIJÍMACIE POHOVORY BUDÚ PREBIEHAŤ V JARI 2022 V jeseni 2021 budú známe presné podmienky a hlavne potrebný rozsah podkladov pre prihlásenie k prijímacím pohovorom. Budeme radi, keď predbežné prihlášky a otázky k organizácii výcviku budete smerovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript... AKTUÁLNE INFORMÁCIE o výcviku a prijímacích pohovoroch nájdete na stránkach CSAP-CZ.EU NA ZÁLOŽKE „VÝCVIK“ PRIHLÁSENIE DO NOVO OTVÁRANÉHO BĚHU VÝCVIKU JE DO 28.2. 2022 O výcviku Výcvikový program Českej spoločnosti pre analytickú psychológiu (ďalej ČSAP) je komplexnou odbornou školou základov psychoterapie a analytickej psychológie a psychoterapie. Analytická psychológia je dnešnou podobou psychoterapeutického prístupu vycházajúceho z praxe C. G. Junga, rozvinutá jeho nasledovníkmi a otvorená ďalším hlbinným smerom a školám. Program je v Českej republike akreditovaný pre prácu v zdravotníctve. Absolventom výcviku umožňuje získanie certifikátu EAP (European Association for Psychotherapy). Na výcvik je možné nadviazať nadstavbovým výcvikom ČIAP, ktorého absolvovent získá certifikát IAAP programu Cieľom programu je uvedenie do problematiky psychoterapeutického prístupu k človeku, k jeho patológii i k možnostiam terapie. Výcvikový program rozvíja základy psychoterapie analyticko-psychologickou metódou a zoznamuje frekventantov výcviku s jungovským prístupom k problematike. Kladie dôraz na význam osobnej skúsenosti a súčasne rozvíja psychoterapeutické zručnosti práce s nevedomým materiálom, symbolmi, komplexami, archetypmi snami, imagináciami, prenosom a protiprenosom v terapii. Prijímacie pohovory Do programu se môžu hlásiť záujemcovia s ukončeným VŠ vzdelaním na magisterskej úrovni (príp. v poslednom ročníku). Prednostne budú prijatí zájemcovia so vzdelaním súvisiacim s psychoterapeutickou profesiou vítaní sú tí, ktorí už pracujú s klientmi, prípadne študenti posledných ročníkov odpovedajúceho vysokoškolského štúdia. Podmienkou prijatia je dovŕšenie 25 rokov v dobe zahájenia výcviku. Výhodou je aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.


Ako si objednať stretnutie

 

Spektrum poskytovanej starostlivosti je postavené na psychodiagnostike a psychoterapii

S ohľadom na potreby našich detských aj dospelých pacientov sa rozsah poskytovaných služieb posunul na pomerne komplexný spôsob terapie, zahŕňajúci nielen diagnostiku a psychoterapiu, ale aj možnosť prepojenia viac spôsobov, ako pracovať na zmiernenie či odstránenie starostí a problémov, pre ktoré k nám deti aj dospelí prichádzajú.

Spoločným heslom mnohých spôsobov terapie aj nadštandardných aktivít je oblasť psychosomatiky, na ktorú je naša ordinácia zacielená.

Vaše problémy, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
Nepovinná príloha (dokument, obrázok)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.0 MB
  captcha
  Reload

  qrcode

  webnail

  VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

  Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných klientov.


    

  https   Active Search Results   cloudflare

  created by: Marek Sarvas