logo
logo
skcsendehupl
 • stavebná firma
  "Zdravie je umenie byť v súlade so sebou samým."

separator

Terapia hrou v piesku - Sandplay- je diagnostický a terapeutický nástroj vhodný pre deti aj dospelých. Deti sa učia rozumieť sebe a svojmu okoliu prostredníctvom hry. Hra má nezastupiteľný význam pre rozvoj osobnosti. V Sandplay sa používa piesok - prírodný materiál a figúrky / symboly/. Pracuje sa so suchým a mokrým pieskom. Na terapii sa stavajú rôzne scény- obrazy v piesku.

Možnosť vziať do rúk piesok a pracovať s ním umožňuje nadviazať kontakt s našim vnútorným svetom - svetom emócií. Hra má v sebe liečivý potenciál - pomáha vniesť do života novú energiu a podporiť vývinový proces

 


Ako si objednať stretnutie

 

Spektrum poskytovanej starostlivosti je postavené na psychodiagnostike a psychoterapii

S ohľadom na potreby našich detských aj dospelých pacientov sa rozsah poskytovaných služieb posunul na pomerne komplexný spôsob terapie, zahŕňajúci nielen diagnostiku a psychoterapiu, ale aj možnosť prepojenia viac spôsobov, ako pracovať na zmiernenie či odstránenie starostí a problémov, pre ktoré k nám deti aj dospelí prichádzajú.

Spoločným heslom mnohých spôsobov terapie aj nadštandardných aktivít je oblasť psychosomatiky, na ktorú je naša ordinácia zacielená.

Vaše problémy, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
Nepovinná príloha (dokument, obrázok)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.0 MB
  captcha
  Reload

  qrcode

  webnail

  VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

  Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných klientov.


    

  https   Active Search Results   cloudflare

  created by: Marek Sarvas